ÜST VE ORTA DÜZEY YÖNETİCİ ARAMA

Günümüzdeki liderlerin kurumlarının performanslarını en üst düzeye çıkarması, yenilikleri yönlendirmesi ve kurum paydaşlarının beklentilerini karşılaması isteniyor. Eğer son derece etkili bir üst düzey yönetiminiz ve gelişimi yaygınlaştıran güçlü liderleriniz varsa şirketinizi bugünden yarına taşıyabilirsiniz. Bu gerçeği zaten bildiğinize eminiz.

Aradığınız lider profiline en uygun adayı ararken işe alım şirketi ve arama danışmanınızı işin gerçekleri hakkında eğitmek istemediğinize eminiz.

BExecutive olarak yirmi yıllık yerel ve global insan kaynakları uzmanlığımız ile sizi kolayca anlıyoruz. Kurumlarda görünür olan ve altta yatan değerleri algılayıp, işlerin nasıl yürüdüğünü çözümlüyor ve adaydan istenen kurumsal davranış biçimleri ile yetkinlikleri göz önünde bulundurarak size en uygun adayları sunuyoruz.

Adayların ve şirketlerin paylaşıma kapalı özel bilgilerini hassasiyetle koruyor, etkili geribildirimler veriyor, hesap verebilirlik ilkesine bağlı hareket ediyoruz.

Yetkinlik bazlı mülakat tekniklerimize ek olarak kişilik envanterleri, değerlendirme merkezi uygulamaları ve çok yönlü referans kontrol sistemimizle ile işe alım kararınızı güçlendiriyoruz.

BExecutive’in misyonu, işe alımın gerçekleşmesi ile sonlanmıyor. Hem şirketlerin hem işe yerleşen yöneticilerin nabzını tutmaya devam ediyoruz. İşe yerleşen yöneticilerle ilk iki ayın sonunda durum değerlendirmesi yapıp, gerekirse şirket ile yönetici arasında “kolaylaştırıcı” rolü üstlenerek hizmet veriyoruz. 


BExecutive Executive Search & Consultancy,
İŞKUR denetiminde 21.05.2018 tarihli ve
973 no’lu lisans sahibi yetkili özel istihdam bürosudur.

4904 sayılı Türkiye İş Kurumu kanunu gereğince, iş arayanlardan ücret alınmamaktadır.
Türkiye İş Kurumu Ankara İl Müdürlüğü / Hizmet Merkezi
Adres: Sağlık Sok. No: 1 Sıhhiye Çankaya Ankara
Telefon: 03124323525