HAKKIMIZDA

Eminiz ki iş mükemmelliği sağlamak ve bu mükemmelliğe en kısa sürede ulaşmak kurumunuz için çok önemlidir. BExecutive, şirketinizin yazılı veya yazılı olmayan değerlerini anlayan, verilere dayalı bilimsel analizler yapan, nokta atışı yaparak doğru yönetici adaylarını sunan üst ve orta düzey yönetici arama iş ortağınızdır.

Biz, kurumların stratejileri ve hedeflerini de özümseyerek, geleceklerini şekillendirmeleri için birlikte çalışıyoruz. İş etiğimizle şekillendirdiğimiz çalışma sistemimiz, gelişmiş değerlendirme araçlarımız, işgücü piyasasına ilişkin güçlü ağımız, yüksek potansiyelli aday veri tabanımız ve iş ortaklığımızla en üst düzeyde müşteri memnuniyeti sağlıyoruz.

Üst ve orta düzey yönetici arama süreçlerinizi Değerlendirme Merkezi uygulamalarımızla destekliyoruz. Değerlendirme Merkezi uygulamaları ile işe alım yaptığınızda, mümkün olan en az yanılma payı ile en doğru adayı işe yerleştirme ayrıcalığına sahip olursunuz.

İş insanlarının kendi yollarını bireysel farkındalıklarıyla seçmeleri, bu yoldaki adımlarını kararlılıkla atmaları ve hedeflerine ulaşmaları için profesyonel koçluk desteği veriyoruz. ICF ACTP sertifikalı koçluk yaklaşımımız ile ne yapacağınızı söylemeden, yapmanız gerekeni sizin için yapmadan, sizinle birebir çalışarak “olmak istediğiniz siz”e ulaşmanızı sağlıyoruz.

Kariyer Mentorluğu programımızı insan kaynakları yönetimi deneyimimizle harmanlayarak iş insanlarına ender bulunabilecek değerler katıyoruz. Güçlü ve gelişmesi gereken yönlerinizi envanterlerle saptıyor, gelişim fırsatlarını belirliyor, etkili iş arama ve görüşmesi hazırlıklarını birlikte tamamlıyoruz.

Artık bizi tanıyorsunuz.

BExecutive’desiniz. 


BExecutive Executive Search & Consultancy,
İŞKUR denetiminde 21.05.2018 tarihli ve
973 no’lu lisans sahibi yetkili özel istihdam bürosudur.

4904 sayılı Türkiye İş Kurumu kanunu gereğince, iş arayanlardan ücret alınmamaktadır.
Türkiye İş Kurumu Ankara İl Müdürlüğü / Hizmet Merkezi
Adres: Sağlık Sok. No: 1 Sıhhiye Çankaya Ankara
Telefon: 03124323525